Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів математики з теми «Формування особистості, здатної до навчання, самовдосконалення шляхом використання традиційних та інноваційних технологій на уроках математики» на базі Радалівського НВК

Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів математики з теми «Формування особистості, здатної до навчання, самовдосконалення шляхом використання традиційних та інноваційних технологій на уроках математики» на базі Радалівського НВК

e-mail Друк PDF

 

На базі Радалівського НВК відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів математики з теми «Формування особистості, здатної до навчання, самовдосконалення шляхом використання традиційних та інноваційних технологій на уроках математики».

 

На засіданні були присутні методист РМК Парамонова О.І. та учителі: Спорник С.Б. (Великокринківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Спорник А.Г. (Великокринківська ЗОШ І-ІІ ст.), Бражнік Т.І. (Івановоселищенська ЗОШ І-ІІІ ст.), Нестеренко І.Є. (Зубанівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Биковець В.І. (Петрівський НВК), Гмиря О.М.(Радалівський НВК).

Учасники засідання відвідали відкритий урок алгебри у 7 класі з теми «Використання формул скороченого множення для розкладання многочленів на множники» (вчитель Гмиря О.М.). Учитель використав на уроці ігрові ситуації, які підвищили інтерес учнів до предмету, зробили урок різноманітним, більш цікавим.

Олександр Миколайович ознайомив присутніх із створенням інтерактивних тестів на базі онлайн конструктора Kahoot. Безоплатний онлайн-сервіс Kahoot! дає змогу створювати інтерактивні навчальні ігри, що складаються з низки запитань із кількома варіантами відповідей. Участь в іграх сприяє спілкуванню та співпраці у колективі, підвищує рівень обізнаності в інформаційно-комунікаційних технологіях, стимулює критичне мислення.

Учасники засідання ММО обмінялися думками та враженнями від побаченого.

Директор закладу освіти Таборовець Л.Л. провела для учасників засідання ознайомчу екскурсію Радалівським НВК.

Підсумки роботи ММО підвела методист РМК О.І.Парамонова.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 17 грудня 2019, 20:42  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 9 гостей на сайті