Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося ММО вчителів англійської мови з теми «Навчальні ігрові вправи з граматики та лексики з метою полегшення та зацікавленості учнів щодо вивчення англійської мови в контексті Нової української школи» на базі Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося ММО вчителів англійської мови з теми «Навчальні ігрові вправи з граматики та лексики з метою полегшення та зацікавленості учнів щодо вивчення англійської мови в контексті Нової української школи» на базі Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

17 грудня 2019 року на базі Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося міжшкільне методичне об'єднання вчителів англійської мови з теми «Навчальні ігрові вправи з граматики та лексики з метою полегшення та зацікавленості учнів щодо вивчення англійської мови в контексті Нової української школи».

Учасники засідання відвідали відкритий урок англійської мови у 2 класі з теми «Школа» (вчитель Гречана Л.В.).

На початку уроку учні повторили правила уроку: Be active!, Be polite!, Speak English!, Respect each other! та інші.

Щоб досягти практичної мети, вчитель використовувала комунікативно-ігровий метод навчання. За допомогою лексичних та граматичних ігор учні повторили літери алфавіту, теми «Улюблені заняття» та «Шкільне приладдя». Під час уроку Гречана Л.В. використовувала пісенний матеріал, який сприяє формуванню фонетичних навичок, забезпечує швидке запамʼятовування слів, словосполучень та речень.

Учні активно застосовували здобуті вміння та навички з теми, розігрували діалоги .

Після переглянутого уроку учасники МО прослухали теоретичне питання «Навчальні ігрові вправи з граматики та лексики з метою полегшення та зацікавленості учнів щодо вивчення англійської мови в контексті Нової української школи», і прийшли до висновку, що гра –це ефективний засіб навчання, що охоплює різні види мовленнєвої діяльності (слухання, говоріння, читання, письмо), допомагає в оволодінні іноземною мовою, а крім того, учні відчувають емоційне задоволення як у процесі гри, так і при досягненні результатів.

Підсумки роботи ММО підвела Гречана Л.В.

Останнє оновлення на Неділя, 22 грудня 2019, 20:38  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 16 гостей на сайті