Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури з теми «Впровадження інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури» на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури з теми «Впровадження інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури» на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

Відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури з теми «Впровадження інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури» на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На засіданні були присутны завідувач РМК Калашник С. А. та учителі: Носенко Н. В., Мосієнко Ж. А. (Великокринківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Болдирєва Н.К. (Великокринківська ЗОШ І-ІІ ст.), Радченко В. І. (Петрівський НВК), Папенко Н. Ю. (Зубанівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Кандибей С. М. (Івановоселищенська ЗОШ І-ІІІ ст.), Суховієнко О. В. (Долинська ЗОШ І- ІІ ст.), Вітко Л. В. (Куп'єватівська ЗОШ І-ІІ ст.).

Учасники засідання відвідали відкритий урок української літератури у 7 класі з теми «Григір Тютюнник. «Климко». Коротко про дитинство письменника. Автобіографічна основа повісті. Доля дитини в часи воєнного лихоліття» (вчитель Кривенко С. М., Баталов Д.І.).

Учителі використали на уроці ігрові ситуації (гра «Кахут», гра «Хмарка», складання пазлів зі слів, інтерактивну вправу «Шість капелюхів»), які підвищили інтерес учнів до предмету, зробили урок різноманітним, більш цікавим.

Тип проведеного уроку – бінарний. Кривенко С. М. провела його разом з учителем історії Баталовим Д. І., який використав історичний матеріал села Великі Кринки про роки Другої Світової війни, про окупацію рідного села.

Учасники засідання ММО обмінялися думками та враженнями від побаченого.

Підсумки роботи ММО підвела завідувач РМК Калашник С. А.


 

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 грудня 2019, 17:50  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 11 гостей на сайті