Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбувся районний семінар-практикум учителів природознавства ЗЗСО «Формування компетентної особистості, готової до самореалізації в соціумі і особистому житті, через використання в освітньому процесі інтеграції природничих предметів»

Відбувся районний семінар-практикум учителів природознавства ЗЗСО «Формування компетентної особистості, готової до самореалізації в соціумі і особистому житті, через використання в освітньому процесі інтеграції природничих предметів»

e-mail Друк PDF

 

Наприкінці грудня на базі Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів природознавства ЗЗСО «Формування компетентної особистості, готової до самореалізації в соціумі і особистому житті, через використання в освітньому процесі інтеграції природничих предметів».

Уже стало доброю традицією розпочинати районні семінари «Ранковим колом», що сприяє активізації учасників, створенню позитивного емоційного мікроклімату, налаштуванню учителів на плідну творчу роботу.

Участь у проведенні «Ранкового кола» у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів взяв «Святий Миколай» і «Головний Миколай» закладу освіти - директор Микола Євгенійович Цимбал. Учасники семінару поділилися очікуваннями-сніжинками та отримали особисті побажання і подарунки від обох Миколаїв.

Під час теоретичної частини із вступним словом із означеної проблеми звернулася до присутніх методист природничих дисциплін райметодкабінету відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської райдержадміністрації Лобода Світлана Василівна.

Директор Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цимбал М.Є. презентував учителям навчальний заклад та педагогічний колектив, зокрема детально зупинився на результатах природничих акцій та природоохоронної роботи, до яких долучаються педагоги та учні школи на рівні району, області, України.

Із досвідом роботи по впровадженню в практику інтегрованого курсу «Природничі науки» познайомила присутніх учитель хімії Градизької гімназії ім. О. Білаша , учасник Всеукраїнської апробації Радочин Валентина Іванівна.

Оскільки природознавство 5 класу є інтегрованим та ще й базовим предметом для біології, хімії, фізики, географії, астрономії, то методист РМК поставила перед собою і учителями, що проводили майстер-класи під час практичної частини семінару, такі завдання:

- опрацювати основні поняття з кожного предмету;

- максимально задіяти учителів під час роботи над практичною складовою природознавста 5 класу:

- максимально візуалізувати вивчення матеріалу;

- підтримувати зв’язок з методами і прийомами початкової школи з метою поліпшення адаптації п’ятикласників.

Учителі природознавства ЗЗСО району під час практичної частини у ролі п’ятикласників взяли участь у п’яти майстер-класах учителів природничих дисциплін Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів:

- « Я роблю це так…», Лисак Катерини Григорівни, учителя біології;

- « Крокуємо до майстерності», Іванес Ксенії Михайлівни, учителя хімії ;

- « Фізичні явища», Васьковець Маргарити Олегівни, учителя фізики;

- « Географія та ІКТ», Баталова Дмитра Ігоревича,учителя географії ,астрономії та інформатики .

Потім усі учителі стали учасниками майстер – класу керівника РМО учителів біології Рак Наталії Павлівни «Навчальні проекти на уроці природознавства через призму НУШ», долучилися до виготовлення лепбука як проекту.

Щоб трохи відпочити і перейти до наступного етапу семінару, учителі природознавства взяли участь у «Новорічній руханці», проведеній педагогом –організатором навчального закладу Митрович О.М та учителем музичного мистецтва Москаленко Л.М. Учителі дякували їм за позитив і отриманий приплив бадьорості.

Теоретично технологію STEM-навчання учителів біології, хімії, географії, природознавства опрацювали на ММО у другій половині 2018-2019 н.р. та першій половині 2019-2020 н.р., тому тетра – урок «Вода» учителів Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( Лисак К.Г., Іванес К.М., Баталов Д.І, Васьковець М.О.) в контексті STEM-навчання був логічним і зрозумілим продовженням та практичною апробацією отриманих знань.

Під час «круглого столу» з проблеми семінару учителі-природознавства ЗЗСО району відмітили дуже високу насиченість, науковість, високу практичну спрямованість семінару, обмінялися думками та висловили щиру вдячність учителям, що проводили майстер- класи за їх змістовність, за надану інформацію на електронних носіях, отримані знання і навики. Дякували директору Великокринківської загальноосвітньої школи Цимбалу Миколі Євгенійовичу, заступнику директора Кривенко Світлані Михайлівні та всьому педагогічному колективу за щиру гостинність та теплу родинну атмосферу, а методисту РМК Лободі С.В. за надзвичайно високий рівень проведеного семінару.

 

Останнє оновлення на Середа, 15 січня 2020, 21:19  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 15 гостей на сайті