Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося міжшкільне методичне об′єднання вчителів української мови та літератури на базі Погребівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося міжшкільне методичне об′єднання вчителів української мови та літератури на базі Погребівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

24 січня 2020 року на базі Погребівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося міжшкільне методичне об′єднання вчителів української мови та літератури з теми «Літе­ратура рідного краю». На засіданні були присутні завідувач РМК Калашник С.А. та вчителі: Сидоренко М.В.(Обознівський НВК), Мостіпан Л.А.(Пузиківський НВК), Заліська А.М.та Лихач О.М.(Манжеліївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Шкуренко О.М.(Пустовійтівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Учасники засідання відвідали показовий урок української літератури в 6 класі з теми «Володимир Канівець. «Факел» (учитель Гончарова Н.А.). Учителька застосувала різноманітні методи та прийоми інноваційних технологій з метою формування предметних компетентностей. Уміле використання кроссенса, пазлів, роботи в парах і групах дало змогу досягти мети уроку.

Також учасники методоб′єднання переглянули виступ колядників Погребівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які подарували гарний настрій і очікування дива.

Підсумки роботи засідання ММО підвела Лихач О.М.

 

Останнє оновлення на Четвер, 27 лютого 2020, 10:56  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 18 гостей на сайті