Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методичного об′єднання вчителів української мови та літератури на базі Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відбулося засідання міжшкільного методичного об′єднання вчителів української мови та літератури на базі Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

14 лютого 2020 року відбулося засідання міжшкільного методичного об′єднання вчителів української мови та літератури на базі Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Шкуренко Ольга Миколаївна провела відкритий урок української літератури в 11 класі з теми «Протистояння людини і влади у романі І.Багряного «Тигролови». Образ Григорія Многогрішного. Краса почуттів Наталки та Григорія». Учителька поєднала свою розповідь та аналіз учнями художнього твору з мультимедійною презентацією про письменника та його роман «Тигролови», зуміла зацікавити учнів вивченням програмового матеріалу, активізувати їх діяльність.

У ході уроку Шкуренко О.М. вдало використала рольову гру (інсценізації уривків твору) під час ідейно-художього аналізу роману.

Учасники ММО обмінялися думками та враженнями від побаченого. Підсумки роботи засідання ММО підвела завідувач РМК Калашник С.А.


 

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2020, 10:30  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 21 гостей на сайті