Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання учителів хімії на базі Петрівського НВК

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання учителів хімії на базі Петрівського НВК

e-mail Друк PDF

 

26 лютого 2020 року на базі Петрівського НВК відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання учителів хімії, на якому були присутні методист РМК відділу освіти Глобинської райдержадміністрації Лобода С.В. та учителі: Іванес К.М. (Великокринківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Трутень Г.С (Великокринківська ЗОШ І-ІІ ст.), Ковнір Г.І (Івановоселищанська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ринденко Л.О. (Зубанівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Бородіна М.І. ( Веселодолинська ЗОШ І-ІІ ст.).

 

Директор школи Мороз Валентина Михайлівна створила гарну гостинну дружню атмосферу в закладі для проведення заходу і представила колегам свою роботу на відкритому уроці хімії в 7 класі. Урок на тему «Вода. Склад молекули. Поширеність у природі. Фізичні властивості.» був дуже насиченим продуктивним, пізнавальним. Учитель показав свою професійність, активне застосування інноваційних технологій, різноманітних методик. Учні проявляли активність, творчість, допитливість в проведенні експериментальних дослідів, створенні колажів, розв’язанні групових завдань. Цікавими і інформативними були відеофрагменти про походження води, особливості будови речовини та про дивовижну властивість - пам’ять води. Приємно здивували технічне оснащення, хімічний посуд та достатня наявність шаростержневих та масштабних моделей молекул для проведення різноманітних завдань для візуалізації знань про будову речовин.

Під час «круглого столу» колеги поділились своїми професійними надбаннями, а методист РМК відділу освіти райдержадміністрації Світлана Лобода надала методичну допомогу щодо ДПА в основній та старшій школі.

Учасники методоб’єднання щиро вдячні педагогічному колективу та директору закладу освіти Мороз В.М. за змістовно проведений час і гостинність.


 

Останнє оновлення на Четвер, 12 березня 2020, 08:33  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 6 гостей на сайті