Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методоб’єднання учителів математики на базі Горбівського НВК

Відбулося засідання міжшкільного методоб’єднання учителів математики на базі Горбівського НВК

e-mail Друк PDF

5 березня відбулося засідання міжшкільного методоб’єднання учителів математики на базі Горбівського НВК, на якому були присутні вчителі математики Бугаївської, Броварківської та Гриньківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Усі присутні учасники ММО відвідали урок у 6 класі, який провела Капинос Н.С. по темі «Дії з раціональними числами».   Перші хвилини уроку почалися словами К.Е. Ціолковського «Життя людини – це сума  позитивного  і негативного  в людині».  Провівши дискусію з учнями, прийшли до висновку, що не тільки кожну людину можливо характеризувати або «словами-плюсами» ,або «словами-мінусами», але є дуже-дуже багато прикладів існування чисел додатніх і від’ємних та дій з ними. Перевіривши існування всіх раціональних чисел під час графічного диктанту, діти побудували кардіограму, яка засвідчила про здорове серце, хороший настрій і готовність подорожувати по країні Числяндії.  Учні при в'їзді в країну проходили «Митний контроль», заповнювали «Митну декларацію», побували на острові «Усних обчислень», впорались із « Лабіринтом запитань» та щоб скоріше покинути лабіринт, пройшли «Математичну естафету». Повертаючись додому, діти ще зупинились на «Пізнавальній зупинці».  Заглянувши на митницю, усі отримали  виїзні візи у вигляді оцінок у щоденники.

По закінченні уроку всі гості дякували Наталію Степанівну за дуже цікавий, змістовний, позитивний урок.

Світ міняється стрімко. Удосконалюються технології практично у всіх галузях науки і техніки. Кількість інформації подвоюється кожні 15 років. Сучасні діти не мислять своє життя без комп'ютера. І наше завдання полягає в тому, щоб вони використовували його не тільки як джерело ігор. Міняються цілі і задачі сучасної освіти: формування знань і умінь поступається місцем формуванню компетентностей. Пошук нових форм і прийомів вивчення математики в наш час – явище не тільки закономірне, але й необхідне.

Методика, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати і вирішувати поставлені завдання є методика веб-квестів, що включає в себе різні форми.

Учитель Бугаївської ЗОШ I-III ступнів Криштопа М. А. познайомила вчителів з одним із найбільш ефективних моделей використання Інтернету в позакласній роботі. Учитель перестає бути джерелом знань, але створює необхідні умови для пошуку і обробки інформації. Така діяльність перетворює учнів на активних суб'єктів навчальної діяльності, підвищуючи не лише мотивацію до процесу здобуття знань, але й відповідальність за результати цієї діяльності та їх презентацію. Ця методика є сучасною та перспективною, має ряд переваг, заслуговує на широке впровадження в навчально-виховний процес.

 

Останнє оновлення на Четвер, 12 березня 2020, 15:55  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 4 гостей на сайті