Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури на базі Пузиківського НВК

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури на базі Пузиківського НВК

e-mail Друк PDF

 

11 березня 2020 року на базі Пузиківського НВК відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури, на   якому  були  присутні   методист  РМК  Карасьова  Н.М.  та  вчителі  Терещенко Л.В. ( Обознівський НВК ),  Гончаренко І.С.,  Мостіпан Л.А.(Пузиківський НВК), Лепесій Ю.В.(Троїцька ЗОШ І-ІІ ст.), Шкуренко І.П. (Пустовійтівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Відбулося обговорення теоретичного питання з теми " Розвиток емоційного інтелекту вчителя та учня на уроках зарубіжної літератури та  у  позакласній  роботі ".  Карасьова Н.М.  наголосила , що  саме емоційний інтелект став центром дослідження вчених  в останні  роки, бо емоційно обдаровані люди володіють безцінним умінням раціонально розпоряджатися  природними  здібностями і освітою . Емоційні знання і навички можуть набуватися в процесі спеціального навчання, залученням вчителів, учнів та батьків до спільної діяльності. Емоційна компетентність є важливим чинником , що забезпечує успішну самореалізацію людини.

Уроки словесності вирізняються з-поміж інших предметів особливою емоційною атмосферою. Отже, організовані спеціальним чином, вони можуть перетворитися на тренінг емоційного інтелекту.

Вчителі обмінялись досвідом по розвитку емоційного інтелекту школяра на різних етапах уроку, познайомили своїх колег з формами , методами, прийомами та засобами, які використовують в своїй роботі.
Учасники ММО в ідвідали виховний літературно-музичний захід на тему "У світі чарівного романсу", який підготували учні школи разом з вчителем Гончаренко І.С. Усі присутні уявно перенеслися у витончене ХІХ століття. Школярі декламували вірші, які були покладені на музику відомими композиторами, співали пісні та романси.

Підсумки засідання ММО підвела методист РМК Карасьова Н.М., яка познайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо реалізації розвитку емоційного інтелекту вчителя та учня на уроках зарубіжної літератури та у позакласній роботі .
 

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 березня 2020, 09:24  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 4 гостей на сайті