Відділ освіти

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Новини відділу освіти Позитивний імідж навчального закладу

Позитивний імідж навчального закладу

e-mail Друк PDF

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА 1 березня 2013 року на базі Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми «Творча співпраця педагогів, учнів та батьків щодо створення позитивного іміджу навчального закладу»

. Ця проблема не є випадковою, бо в умовах складної демографічної та фінансової ситуації, конкуренції навчальних закладів, необхідності залучення спонсорів та батьків до організації діяльності шкіл створення саме позитивного іміджу освітньої установи є нагальною потребою сучасності. Великокринківській ЗОШ І-ІІІ ст. (директор М.Є.Цимбал) вдається поступово відновлювати добре ім’я, докладаючи багато зусиль для створення власного особливого обличчя.
Імідж навчального закладу – дуже багатогранне поняття, яке включає і якість освітніх послуг, і дизайн приміщень, і морально-психологічний клімат в учнівському та учительському колективах, і збереження та створення нових шкільних традицій, і вміння презентувати себе. А також це сукупність іміджу керівника та іміджу кожного окремо взятого педагога. Імідж освітньої установи повинен розвиватися у двох напрямках: в середині закладу, в роботі з педагогами, з батьками, з учнями, і зовні, у роботі із громадськістю та ЗМІ. Саме про ці на перший погляд прості, але такі важливі для сучасної школи речі йшла мова на семінарі, але одноголосно його учасники прийшли до висновку, що ця робота є необхідною в кожному освітньому закладі.
Заступник директора Кривенко С.М. презентувала школу, розказавши про її історію, сьогодення та плани на майбутнє. На розсуд учасників семінару були представлені 6 відкритих уроків: математики (учитель Ус М.М.) , німецької мови (Гащенко О.Б.), біології (Лисак К.Г.), правознавства (Тимченко О.П.), а також письма та читання у 1-му (Грищенко С.Є.) та 4-му (Линник Н.М.) класах. Особливістю кожного уроку була присутність представників батьків або громадськості села. Заступники директорів мали змогу насолодитися виступом шкільних психологічного театру та драматичного колективу, а також учасників художньої самодіяльності зонального будинку культури. Велика вдячність усім, хто брав участь в організації та проведенні цього навчально-методичного заходу.
Ірина Худенко,
методист районного методичного кабінету

 

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 16 гостей на сайті