Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Про участь учителів української мови та літератури закладів освіти Глобинської міської ради у Всеукраїнській науковій інтернет - конференції

Про участь учителів української мови та літератури закладів освіти Глобинської міської ради у Всеукраїнській науковій інтернет - конференції

e-mail Друк PDF

18 березня 2021 року Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського спільно з Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г.Короленка провели Всеукраїнську наукову інтернет-конференцію «Художні виміри прози Володимира Малика: до 100-річчя від дня народження письменника», до участі в якій у рамках підвищення кваліфікації долучилися і учителі української мови та літератури Глобинської міської ради.

 

На конференції виступили науковці із Києва, Черкас, Полтави: доктор філологічних наук Людмила Ромащенко розповіла про концепцію минувшини у романі В.Малика  «Чумацький шлях», кандидат філологічних наук Тетяна Конончук проаналізувала щоденникові нотатки письменника, доктор педагогічних наук Світлана Ленська висвітлила образ Ярославни в порівняльному аспекті, кандидат філологічних наук Віра Мелешко зазначила провідні теми романістики письменника.

Про найновіші публікації спадщини Володимира Малика розповів син письменника Олександр Сиченко, а вчителька Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Оксана Журавель - про відзначення сторічного ювілею у Лубнах.

Матеріали конференції про письменника-земляка  можна використовувати на уроках літератури рідного краю, позакласного читання.

 

Учителі української мови та літератури закладів освіти Глобинської міської ради як учасники конференції отримали сертифікати ПОІППО ім.М.В.Остроградського на 6 годин.

 

 

 

 

 

Корисні посилання

 

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 3 гостей на сайті