Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Про участь педагогічних працівників Глобинської міської ради в обласному навчальному тренінгу «Організація освітнього процесу в умовах інклюзивної освіти»

Про участь педагогічних працівників Глобинської міської ради в обласному навчальному тренінгу «Організація освітнього процесу в умовах інклюзивної освіти»

e-mail Друк PDF

 

Протягом 23-24 березня 2021 року кафедрою педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічного освіти ім. М.В. Остроградського проведено навчальні тренінги «Організація освітнього процесу в умовах інклюзивної освіти» для педагогічних працівників, у яких взяли участь в рамках підвищення кваліфікації 16 педагогів Глобинської міської ради.

 

Учасники тренінгу отримали знання та навички щодо професійної, інклюзивної, емоційно-етичної, комунікаційної, цифрової компетентностей.

За підсумками роботи та після виконання усіх обов’язкових завдань учасники дводенного тренінгу отримали сертифікати Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського на 16 годин.

 

 

Корисні посилання

 

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 15 гостей на сайті