Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Про участь педагогічних працівників Глобинської міської ради в обласному навчальному тренінгу «Організація освітнього процесу в умовах інклюзивної освіти»

Про участь педагогічних працівників Глобинської міської ради в обласному навчальному тренінгу «Організація освітнього процесу в умовах інклюзивної освіти»

e-mail Друк PDF

 

Протягом 23-24 березня 2021 року кафедрою педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічного освіти ім. М.В. Остроградського проведено навчальні тренінги «Організація освітнього процесу в умовах інклюзивної освіти» для педагогічних працівників, у яких взяли участь в рамках підвищення кваліфікації 16 педагогів Глобинської міської ради.

 

Учасники тренінгу отримали знання та навички щодо професійної, інклюзивної, емоційно-етичної, комунікаційної, цифрової компетентностей.

За підсумками роботи та після виконання усіх обов’язкових завдань учасники дводенного тренінгу отримали сертифікати Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського на 16 годин.

 

 

Оголошення

Міністерством освіти і науки розроблені методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2021/2022 навчальному році.

Лист Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 1/9-482

 

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 13 гостей на сайті