Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Про участь учителів ЗЗСО в обласному науково-практичному семінарі «Змішане навчання: від концепції до впровадження»

Про участь учителів ЗЗСО в обласному науково-практичному семінарі «Змішане навчання: від концепції до впровадження»

e-mail Друк PDF

 

Впродовж 25-26 березня 2021 р. кафедрою методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічного освіти ім. М.В. Остроградського проведено обласний науково-практичний семінар «Змішане навчання: від концепції до впровадження», у якому в рамках підвищення кваліфікації взяли участь 10 педагогів Глобинської міської ради.

 

Програмою заходу передбачено роботу двох сесій: 1) «Змішане навчання в школі. Цифровий контент сучасного педагога» (25.03.2021); 2) «Безпечне інформаційне освітнє середовище: ідеї, інструменти здійснення» (26.03.2021).

Тренінг проведено за допомогою сервісу «Microsoft Teams», учасники у отримали знання та навички щодо розвитку таких компетенцій: професійної в сфері онлайн освіти, інклюзивної,емоційно-етичної,комунікаційної, цифрової.

За підсумками роботи та після виконання усіх обов’язкових завдань учасники дводенного тренінгу отримали сертифікати Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського на 8 годин.

 

 

Корисні посилання

 

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 12 гостей на сайті