Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Про участь педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в обласному семінар «Особливості мови, мовлення і спілкування дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії в закладах дошкільної освіти»

Про участь педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в обласному семінар «Особливості мови, мовлення і спілкування дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії в закладах дошкільної освіти»

e-mail Друк PDF

 

29 березня 2021 року на платформі «Skype для бізнесу» в режимі онлайн відбувся обласний семінар «Особливості мови, мовлення і спілкування дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії в закладах дошкільної освіти», в якому взяли участь у рамках підвищення кваліфікації 6 педпрацівників ЗДО Глобинської міської ради.

 

Про особливості організації мовного простору для дітей з тяжким порушенням мовлення в умовах закладу дошкільної освіти, роль мовленнєвого розвитку у формуванні дошкільної зрілості дитини розповіла Русіна Катерина Вікторівна, завідувач ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти.

Васильєва Наталія Валеріївна, кандидат педагогічних наук, методист РЦПІО розкрила питання: агресивна поведінка дітей дошкільного віку з тяжким порушенням мовлення та причини її виникнення, а також, шляхи подолання агресивної поведінки дітей дошкільного віку з тяжким порушенням мовлення та особливості спілкування з ними.

Холодова Тетяна Миколаївна, методист РЦПІО розповіла про використання альтернативних засобів спілкування дітей з особливими освітніми потребами в закладі дошкільної освіти.

Учасники семінару отримали сертифікати Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.

 

 

Оголошення

Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників запрошує вчителів української та зарубіжної літератури закладів освіти громади до участі у роботі семінару «Використання сучасних методичних прийомів візуалізації на уроках української та зарубіжної літератури», який відбудеться 2 липня 2021 року в режимі онлайн.

 

 

 

Корисні посилання

 

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 6 гостей на сайті