Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Про участь педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в обласному семінар «Особливості мови, мовлення і спілкування дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії в закладах дошкільної освіти»

Про участь педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в обласному семінар «Особливості мови, мовлення і спілкування дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії в закладах дошкільної освіти»

e-mail Друк PDF

 

29 березня 2021 року на платформі «Skype для бізнесу» в режимі онлайн відбувся обласний семінар «Особливості мови, мовлення і спілкування дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії в закладах дошкільної освіти», в якому взяли участь у рамках підвищення кваліфікації 6 педпрацівників ЗДО Глобинської міської ради.

 

Про особливості організації мовного простору для дітей з тяжким порушенням мовлення в умовах закладу дошкільної освіти, роль мовленнєвого розвитку у формуванні дошкільної зрілості дитини розповіла Русіна Катерина Вікторівна, завідувач ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти.

Васильєва Наталія Валеріївна, кандидат педагогічних наук, методист РЦПІО розкрила питання: агресивна поведінка дітей дошкільного віку з тяжким порушенням мовлення та причини її виникнення, а також, шляхи подолання агресивної поведінки дітей дошкільного віку з тяжким порушенням мовлення та особливості спілкування з ними.

Холодова Тетяна Миколаївна, методист РЦПІО розповіла про використання альтернативних засобів спілкування дітей з особливими освітніми потребами в закладі дошкільної освіти.

Учасники семінару отримали сертифікати Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.

 

 

Оголошення

Міністерством освіти і науки розроблені методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2021/2022 навчальному році.

Лист Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 1/9-482

 

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 10 гостей на сайті