Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Про участь учителів зарубіжної літератури Глобинської міської ради в онлайн засіданні авторської творчої майстерні

Про участь учителів зарубіжної літератури Глобинської міської ради в онлайн засіданні авторської творчої майстерні

e-mail Друк PDF

 

30 березня 2021 року проведено онлайн засідання авторської творчої майстерні вчительки Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Оробець Світлани Юріївни для учителів зарубіжної літератури області «Інноваційні технології на уроках зарубіжної літератури», у засіданні якої у рамках підвищення кваліфікації взяло участь 4 педагогічних працівника ЗЗСО Глобинської міської ради.

 

С. Оробець продемонструвала, як можна в сучасних умовах під час навчання, граючись, розвивати творчі здібності дітей за допомогою різних видів мистецтва та інноваційних технологій, формуючи при цьому їх естетичну і етичну свідомість.

У своїй роботи вчитель-методист використовує педагогічну технологію «Вивчення світової літератури з інтеграцією суміжних предметів та видів мистецтва», яка формує в учнів цілісне світосприйняття на основі вирішення міжпредметних пізнавальних завдань.

 

 

Оголошення

Міністерством освіти і науки розроблені методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2021/2022 навчальному році.

Лист Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 1/9-482

 

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 7 гостей на сайті