Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Навчальний тренінг для асистентів вчителів закладів освіти Глобинської міської ради «Діти з особливими освітніми потребами»

Навчальний тренінг для асистентів вчителів закладів освіти Глобинської міської ради «Діти з особливими освітніми потребами»

e-mail Друк PDF

8 червня психологом Глобинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Іриною Худенко проведений навчальний тренінг для асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради «Діти з особливими освітніми потребами», у якому взяло участь 17 осіб.

Учасники тренінгу ознайомилися з особливостями розвитку дітей 6-7 річного віку, їх психологічними і пізнавальними процесами, етапами та умовами розвитку.

Цікавою і пізнавальною була інформація Ірини Худенко про особливості психологічних і пізнавальних процесів покоління Z(ЗЕТ) - дітей, народжених після 2000 року, в яких проблеми з увагою та переважає «кліпове» мислення.

Таких учнів варто частіше хвалити - «лайкати» оцінками або нагородами, на уроках інформацію подавати переважно графічно, завдання - конкретні, лекції - зведені до мінімуму.


Під час тренінгу основну увагу приділено практичним вправам у групах, а саме: «Психологічна загадка», «Апельсин», «Чарівна скринька», «Хай щастить!».

Інформація, отримана асистентами вчителів під час проведеного тренінгу, беззаперечно, пожвавить навчальний процес, зробить його інтерактивним і цікавим для учнів.

 

 

Оголошення

Міністерством освіти і науки розроблені методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2021/2022 навчальному році.

Лист Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 1/9-482

 

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 4 гостей на сайті