Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Навчальний тренінг для асистенців вчителів закладів освіти Глобинської міської ради «Діти з особливими освітніми потребами»

Навчальний тренінг для асистенців вчителів закладів освіти Глобинської міської ради «Діти з особливими освітніми потребами»

e-mail Друк PDF

 

8 червня психологом Глобинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Іриною Худенко проведений навчальний тренінг для асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради «Діти з особливими освітніми потребами», у якому взяло участь 17 осіб.

 

Учасники тренінгу ознайомилися з особливостями розвитку дітей 6-7 річного віку, їх психологічними і пізнавальними процесами, етапами та умовами розвитку.

Цікавою і пізнавальною була інформація Ірини Худенко про особливості психологічних і пізнавальних процесів покоління Z(ЗЕТ) - дітей, народжених після 2000 року, у яких проблеми з увагою та переважає «кліпове» мислення. Таких учнів варто частіше хвалити — «лайкати» оцінками або нагородами, на уроках інформацію подавати переважно графічно, завдання — конкретні, лекції — зведені до мінімуму.

Під час тренінгу основну увагу приділено практичним вправам у групах, а саме: «Психологічна загадка», «Апельсин», «Чарівна скринька», «Хай щастить!».

Інформація, отримана асистентами вчителів під час проведеного тренінгу, беззаперечно, пожвавить навчальний процес, зробить його інтерактивним і цікавим для учнів.

 

 

Оголошення

Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників запрошує учителів природничих дисциплін закладів освіти громади до участі у роботі семінару «Академічна доброчесність. Професійний стандарт учителя», який відбудеться 18 червня 2021 року за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 281 (зал засідань).

 

 

 

Корисні посилання

 

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 4 гостей на сайті