Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Проведено навчальний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Глобинської міської ради «Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку»

Проведено навчальний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Глобинської міської ради «Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку»

e-mail Друк PDF

10 червня психологом Глобинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Іриною Худенко проведений навчальний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради "Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку".

Учасники тренінгу ознайомилися з індивідуальними психологічними особливостями шестирічних дітей так, як шестирічний вік - це період, коли відбуваються кардинальні зміни, як у фізичному, так і у психічному розвитку дитини. Фізичний розвиток має вагоме значення для формування особистості, але він тісно пов'язаний із психічним розвитком.

Найбільш суттєві зміни, що охоплюють психічні сфери дітей даного віку пізнавальну, вольову, емоційну, свідчать про те, що цей вік є переломним, багатим на такі новоутворення, що забезпечують перехід дитини до систематичного шкільного навчання.

Саме на шостому році життя дитини формується «внутрішня позиція», усвідомлюються образ власного «Я», що дає можливість дитині діяти довільно, тобто відповідно до поставленої мети, усвідомлювати завдання, що стоять перед нею, правильно їх вирішувати.

Присутні працівники психологічної служби стали активними учасниками тренінгу та продемонстрували знання щодо психологічних особливостей здобувачів знань першого класу, про які дізналися під час проведеного заходу.

 

Оголошення

Міністерством освіти і науки розроблені методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2021/2022 навчальному році.

Лист Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 1/9-482

 

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 7 гостей на сайті