Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Проведено онлайн семінар «Цифрова компетентність вчителів математики та фізики»

Проведено онлайн семінар «Цифрова компетентність вчителів математики та фізики»

e-mail Друк PDF

Стрімкий розвиток цифрового суспільства впливає на всі галузі економіки. Новітні технології все частіше інтегруються в наше життя та стали активно впроваджуватися у освітньому процесі. Без застосування сучасних інформаційних технологій учитель вже не може організувати навчальний процес.

Професійний стандарт вчителя початкових класів закладу загальної середньої освіти та вчителя закладу загальної середньої освіти однією із ключових компетентностей визначає інформаційно-цифрову.Педагог має володіти цифровими інструментами, застосовувати їх для створення освітнього середовища.

Саме проблемам розвитку інформаційно - цифрової компетенції вчителів математики та фізики був присвячений онлайн семінар, проведений 16 червня 2021 року, у роботі якого взяли участь 33 педагоги закладів освіти Глобинської громади. Організатор заходу – консультант Глобинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена Парамонова.

У ході заходу проведено аналіз інструментів та сервісів для організації ефективної роботи на уроках математики та фізики.

Олена Парамонова ознайомила педагогів із додатками для безпечного онлайн спілкування з учнями, батьками, колегами..

Учасники семінару відмітили актуальність визначеної теми, оскільки роль вчителя фізики та математики, рівень його цифрової компетентності є важливою для впровадження цінностей сучасної освіти.

Семінар завершився рефлексією та обміном думками щодо досягнення ефективних результатів під час застосування ІТ технологій на уроках фізики та математики. На спільно створеній онлайн – дошці Padlet учасники записали креативні побажання колегам та плани на майбутнє.

 

 

Оголошення

Міністерством освіти і науки розроблені методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2021/2022 навчальному році.

Лист Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 1/9-482

 

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 8 гостей на сайті