Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Навчальний семінар «Організація виховної роботи під час дистанційного (змішаного) навчання» для заступників директора з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників

Навчальний семінар «Організація виховної роботи під час дистанційного (змішаного) навчання» для заступників директора з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників

e-mail Друк PDF

 

24 червня проведено навчальний семінар з теми «Організація виховної роботи під час дистанційного (змішаного) навчання» для заступників директора з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників, у якому взяли участь 30 педагогів закладів загальної середньої освіти.

 

Семінар організувала консультант Глобинського ЦПРПП Юременко Л. М., яка розповіла про використання інформаційних та комунікаційних технологій у сучасних умовах та ознайомила з освітніми можливостями сервісу Flipgrid.


Учасникам запропонували взяти участь у методичному вебквесті, під час якого вони спробували себе у ролі учнів, працювали за технологією вебквесту, познайомились з ідеями використання інтернет-сервісів у виховній роботі. Людмила Миколаївна проаналізувала можливості й основні характеристики додатків Google Forms та Microsoft Forms для створення онлайн опитувань і вікторин, а також переглянула способи використання сервісу Learning Apps.

Запропоновані форми організації виховної роботи під час дистанційного (змішаного) навчання сприятимуть поліпшенню знань у галузі інформаційних технологій та вдосконаленню навичок володіння ресурсами мережі Інтернет, адже педагоги мають рухатися в ногу з часом, розвивати свої таланти і вміння, бути на одній хвилі з учнями.

 

 

Оголошення

Міністерством освіти і науки розроблені методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2021/2022 навчальному році.

Лист Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 1/9-482

 

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 3 гостей на сайті