Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Проведено онлайн семінар «Використання мережевих платформ в організації змішаного та дистанційного навчання» для вчителів історії

Проведено онлайн семінар «Використання мережевих платформ в організації змішаного та дистанційного навчання» для вчителів історії

e-mail Друк PDF

25 червня відбувся онлайн семінар з теми «Використання мережевих платформ в організації змішаного та  дистанційного навчання» для вчителів історії , у якому взяли участь  вчителі історії закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради.

Захід проведено консультантом Глобинського ЦПРПП Срібним С.М.

Через загрозу поширення коронавірусу освітні заклади періодично змушені переходити на дистанційну або змішану форми навчання . У зв`язку з цим виникла необхідність ефективної та результативної роботи вчителя  в онлайн умовах. Спікерами зустрічі виступили всі учасники, які обмінялися досвідом роботи та окреслили чіткий перелік питань, пов`язаних з налагодженням якісної комунікації з учнями та їх батьками, впровадженням нових методів роботи.

Учасники семінару  визначили кращі практики дистанційної освіти та головні умови їх реалізації :

- технічне забезпечення і технічна грамотність ;

- співпраця з батьками ;

- мотивація школярів активно навчатися ;

- найбільш  доступні і поширені онлайн платформи .

Модератор заходу Сергій Срібний  разом з колегами-істориками визначили найбільш оптимальні онлайн ресурси, які дозволяють вчителям поліпшувати свій професійний рівень, а  також важливу  тематику напрямків роботи в 2021-2022 н.р.

 

Оголошення

Міністерством освіти і науки розроблені методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2021/2022 навчальному році.

Лист Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 1/9-482

 

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 10 гостей на сайті