Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Проведено онлайн семінар "Використання сучасних методичних прийомів візуалізації на уроках української та зарубіжної літератур "

Проведено онлайн семінар "Використання сучасних методичних прийомів візуалізації на уроках української та зарубіжної літератур "

e-mail Друк PDF

 

2 липня 2021 року проведенo онлайн семінар з теми  «Використання сучасних методичних прийомів візуалізації на уроках української та зарубіжної літератур», у якому взяли участь учителі української та зарубіжної літератур закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради.

Захід проведено консультантом Глобинського ЦПРПП Наталією Карасьовою за участю вчителя-методиста Обознівського НВК Майї Сидоренко.

Наталія Михайлівна ознайомила учасників семінару з напрямками роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників та розповіла про необхідність впровадження в практику роботи вчителів української та зарубіжної літератур сучасних новітніх методів та прийомів навчання, зокрема візуалізації навчального матеріалу.

Своїм досвідом по використанню сучасних засобів візуалізації навчального матеріалу на уроках літератури поділилась з колегами вчитель-методист української мови та літератури Обознівського НВК Майя Сидоренко.

Наталія Карасьова презентувала онлайн-сервіси та програмне забезпечення, які дозволюять візуалізувати інформацію навчального матеріалу, оскільки «кліпове» мислення сучасного цифрового покоління орієнтоване на фрагментарне сприйняття саме візуальної інформації.

Запропоновані матеріали допоможуть педагогам використовувати у своїй роботі дані прийоми та онлайн сервіси, підвищити пізнавальний інтерес учнів до вивчення предмету, адже, візуалізація та медіаоснова уроку є обов’язковими вимогами, а не лише актуально-модними цікавинками для сучасного Z-покоління підлітків.

Представлені інформаційно-комунікаційні технології стимулюватимуть педагогів до використання їх у предметному навчанні.

 

 

Оголошення

Міністерством освіти і науки розроблені методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2021/2022 навчальному році.

Лист Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 1/9-482

 

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 9 гостей на сайті