Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Проведено інструктивно-консультативні наради для професійних спільнот вчителів-предметників

Проведено інструктивно-консультативні наради для професійних спільнот вчителів-предметників

e-mail Друк PDF

Протягом 2-10 вересня 2021 року консультантами Глобинського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено серію онлайн інструктивно-консультативних нарад для професійних спільнот вчителів-предметників «Щодо особливостей організації освітнього процесу в закладах загальної середньої та дошкільної освіти у 2021-2022 навчальному році».

 

Під час онлайн зустрічей консультанти Глобинського ЦПРПП зосередили увагу педагогів на нормативно-правовому забезпеченні освітнього процесу, типових освітніх навчальних програмах, на навчально-методичних посібниках відповідно до фаху, розглянули чинні методичні рекомендації з навчальних предметів, методичні аспекти з питань підготовки здобувачів освіти до навчання у 4 класі, Учителі отримали цінні поради щодо підготовки до навчально-виховного процесу в НУШ у початковій школі, а також ознайомилися з модельними програми НУШ для 5-6 класів, які будуть запроваджені в базовій школі

Під час нарад висвітлювалися питання підвищення кваліфікації, перепідготовки, самоосвіти, стажування педагогічних кадрів. Консультанти акцентували увагу на освітніх платформах для здобуття неформальної освіти.

Дякуємо всім, хто долучився до нарад, пройшов реєстрацію та рефлексію.Ваші відповіді допоможуть нам ефективно організувати подальшу нашу співпрацю.

Матеріали нарад будуть надіслані на електронні адреси, вказані при реєстрації.

 

 

Оголошення

Міністерством освіти і науки розроблені методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2021/2022 навчальному році.

Лист Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 1/9-482

 

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 10 гостей на сайті