Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Про участь учителів математики закладів освіти Глобинської міської ради у каскаді тренінгів

Про участь учителів математики закладів освіти Глобинської міської ради у каскаді тренінгів

e-mail Друк PDF

З 10 листопада по 2 грудня 2021 року Глобинським центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено тренінг з математики, до участі в якому долучилося 29 вчителів математики Глобинської міської ради.

Тренінг проведено в онлайн форматі. Організатор заходу – консультант Глобинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена Парамонова. До проведення були залучені тренери – педагоги: Ільницька Т.В. (учитель математики Глобинського ліцею №5), Мишкова Т.О. (учитель математики Глобинської гімназії №4), Халявко Т.О. (учитель математики Бабичівської гімназії з дошкільним підрозділом).

Метою тренінгу є розвиток професійної компетентності вчителів математики, поширення основних теоретичних даних та методичних підходів з питань розвитку математичної освіти та підвищення її якості.

Під час тренінгу педагоги ознайомилися з інноваційними методиками і технологіями навчання математики, удосконалювали навички використання сучасних інформаційних та цифрових технологій в освітньому процесі, принципами роботи з дітьми із особливими освітніми потребами.

За результатами роботи тренінгу учасники отримали сертифікати установленого зразка та здійснено відповідний запис у журналі реєстрації видачі сертифікатів КУ «Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Глобинської міської ради.

 

 

Оголошення

 

 

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 7 гостей на сайті