Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Проведено навчальний тренінг «Роль психологічної служби під час дистанційного навчання»

Проведено навчальний тренінг «Роль психологічної служби під час дистанційного навчання»

e-mail Друк PDF

23 вересня 2022 року психологом КУ «Глобинський ЦПРПП» Глобинської міської ради Іриною Худенко було проведено тренінг

«Роль психологічної служби під час дистанційного навчання» для практичних психологів та соціальних педагогів з метою опанування спеціалістами психологічної служби дистанційними формами роботи з усіма учасниками освітнього процесу та створення сприятливих емоційно-стабільних станів, мінімізації конфліктів.

 

Набуттю практичних навичок для практичних психологів та соціальних педагогів сприяли: аналіз кожної методики, обговорення особливостей та можливих ризиків її використання; обговорення  процедури проведення методик, зокрема у форматі онлайн. Відбулася фахова дискусія з практичних питань.

Акцентовано також увагу на особливостях вивчення стану психологічної безпеки учасників освітнього процесу в умовах їх підвищеного психоемоційного напруження в період війни та у дітей, які пережили психотравмуючі події.

 

Інформація, отримана працівниками психологічної служби під час проведеного тренінгу, пожвавить навчальний процес, зробить його інтерактивним і цікавим для учнів.

 

Оголошення

Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників пропонує підвищити свою професійність в Школі розвитку ІКТ компетентностей "Я це можу"

Корисні посилання

 

Офіційний вебсайт Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського


На даний момент 6 гостей на сайті