Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Проведено тренінг «Сучасний погляд на національно-патріотичне виховання»

Проведено тренінг «Сучасний погляд на національно-патріотичне виховання»

e-mail Друк PDF

26 жовтня 2022 року консультант КУ «Глобинський ЦПРПП» Людмила Юременко провела тренінг з національно-патріотичного виховання «Сучасний погляд на національно-патріотичне виховання».Учасниками тренінгу були педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Глобинської територіальної громади: заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, класні керівники.

Головним пріоритетом сучасного патріотичного виховання має стати вироблення переконаності учнів, що сила українців в їхній єдності. Лише завдяки почуттям національної єдності, злагоди, миролюбності можна зберегти Україну, зміцнитись, стати рівними серед рівних. Тому однією із вправ була вправа «Обмін досвідом», де кожен із учасників поділився своїм досвідом, закінчивши фразу «Я хочу, щоб наші учні були справжніми патріотами, тому я…». З метою сприяння усвідомленню учасниками місця патріотизму в ієрархії смисложиттєвих орієнтирів особистості, осмислення змін ціннісних орієнтацій, від минулого до теперішнього, можливих змін ціннісних орієнтацій у майбутньому проведено вправу «Життєві цінності».

В реаліях сучасного світу використання провідних інформаційних технологій надає вчителю нові можливості в організації виховного процесу. Використання ІТ не обмежує вчителя в його творчості. Тому завданням тренінгу було розкриття можливостей Word Art – багатофункціонального англомовного сервісу для створення хмар слів, а також використання хмар слів під час онлайн заходів з національно-патріотичного виховання.

Під час онлайн спілкування педагогічні працівники мали змогу поставити питання, обмінятися думками, отримати практичні поради.

Учасники заходу висловили вдячність за цікавий і корисний тренінг, за представлені матеріали, поради які вони можуть використати у своїй роботі.

 

 

 

Оголошення

В онлайн-курсі «Сміливі навчати» ви отримаєте інформацію та практичні поради про психологічну саморегуляцію, комунікацію з учнями, батьками та колегами в час стресу та дізнайтеся, як побудувати безпечний простір у школі під час воєнного стану.

Корисні посилання

 

Офіційний вебсайт Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського


На даний момент 6 гостей на сайті