Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини 31 жовтня 2022 року в онлайн - форматі відбувся навчальний вебінар «Оцінювання в 5-6 класах НУШ - інструмент навчання та підвищення мотивації під час адаптаційного циклу»

31 жовтня 2022 року в онлайн - форматі відбувся навчальний вебінар «Оцінювання в 5-6 класах НУШ - інструмент навчання та підвищення мотивації під час адаптаційного циклу»

e-mail Друк PDF

 

Консультанти КУ «Глобинський ЦПРПП» Світлана Лобода та Ірина Худенко, з метою допомоги і підтримки педагогів щодо реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та впровадження Державного стандарту базової середньої освіти, сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, провели навчальний вебінар для учителів закладів загальної середньої освіти Глобинської територіальної громади, які реалізують Державного стандарту базової середньої освіти у 5 класі з 1 вересня 2022 року. До зустрічі долучилися 82 педагоги.

 

В ході навчання Світлана Лобода акцентувала увагу присутніх на нормативних документах відповідно теми вебінару, необхідності дотримуватися принципу наступності в освітньому процесу, на обов'язковому складнику підвищення мотивації учнів – злагодженій співпраці шкільної команди НУШ та підтримання моменту успіху в учнів під час навчання.
Опрацювали актуальні питання: види оцінювання; формувальне оцінювання; щоденник спостережень; вимоги до ведення Свідоцтва досягнень.


Під час вебінару, психолог Центру Ірина Худенко познайомила з особливостями адаптаційного періоду учнів 5 класу у 2022-2023 навчальному році. Познайомила із методами вивчення рівня адаптації п'ятикласників в базовій середній школі та факторами, що впливають на адаптацію. Розповіла про психологічний супровід процесу адаптації учнів.

В кінці вебінару усі педагоги успішно склали підсумкове тестування та отримали матеріали на електронних носіях.

За результатами вебінару 77 педагогів закладів загальної середньої освіти Глобинської територіальної громади отримали сертифікати встановленого зразка.

Щиро сподіваємося, що допомогли педагогам.

 

 

Оголошення

Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників пропонує підвищити свою професійність в Школі розвитку ІКТ компетентностей "Я це можу"

Корисні посилання

 

Офіційний вебсайт Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського


На даний момент 14 гостей на сайті