Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини Проведено вебінар з теми «Оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класів з математики»

Проведено вебінар з теми «Оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класів з математики»

e-mail Друк PDF

14 листопад  2022 року для педагогів Глобинської громади проведено вебінар з теми «Оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класів з математики». У роботі вебінару взяли участь 33 педагоги  навчальних закладів. Організатор заходу – консультант Глобинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена Парамонова.

Під час роботи вчителі математики розглянули актуальні питання викладання математики учням 5 класу. Зокрема, як досягти  загальних результатів з математики, визначених Державним стандартом, як поєднати системи та шкали видів оцінювання, як пов’язати оцінку в журналі до результатів навчання, як виставити оцінку за урок на який заплановано більше одного очікуваного результату, як відстежувати прогрес учня, як розібратися з різноманітністю оцінок та заповнити Свідоцтво досягнень.

Інноваційне освітнє середовище, яке створюється для учнів 5 класів НУШ, передбачає використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для досягнення освітніх цілей. Тому ще одним із ключових питань вебінару було питання використання цифрових застосунків під час оцінювання на уроках математики. Опрацьовано різні техніки та проведено аналіз інструментів і сервісів для організації формувального оцінювання в 5 класі.

Консультант Глобинського ЦПРПП Олена Парамонова ознайомила учителів математики  із роботою сервісу Classroom Screen як ресурсу що надає можливість використовувати навчальний екран у віртуальних класних кімнатах та наголосила, що уміле використання онлайн сервісів урізноманітнює сам освітній процес та полегшує роботу вчителя.

По завершенні вебінару відбулася рефлексія учасників, обмін думками щодо досягнення ефективних результатів під час застосування технологій формувального оцінювання на уроках математики.

 

 

 

Оголошення

В онлайн-курсі «Сміливі навчати» ви отримаєте інформацію та практичні поради про психологічну саморегуляцію, комунікацію з учнями, батьками та колегами в час стресу та дізнайтеся, як побудувати безпечний простір у школі під час воєнного стану.

Корисні посилання

 

Офіційний вебсайт Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського


На даний момент 11 гостей на сайті