ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів «Виховання людини- громадянина, патріота України засобами художньої літератури» на базі Петрівського НВК

Відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів «Виховання людини- громадянина, патріота України засобами художньої літератури» на базі Петрівського НВК

e-mail Друк PDF

25 квітня на базі Петрівського НВК відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів  «Виховання людини- громадянина, патріота України засобами художньої літератури».

У семінарі взяли участь бібліотечні працівники з 16 закладів загальної середньої освіти. Програма семінару була насиченою і цікавою. Відкрила семінар в.о. директора школи Мороз В. М. презентацією  закладу освіти.

Методист РМК Юременко Л. М. наголосила, що зусилля бібліотекарів сучасної бібліотеки повинні бути спрямовані на утвердження в державі патріотизму, посилення моральної складової в загальній системі формування національної гідності, готовності відстоювати інтереси держави, поглиблення знань про державну символіку.

У зв¢язку з початком проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти було розглянуто алгоритм дій щодо відбору підручників.

Учасників з роботою шкільної бібліотеки познайомив шкільний бібліотекар Шадура Ю. А.

Своїм досвідом співпраці з шкільною бібліотекою, спрямованим на національно-патріотичне виховання, поділилася завідувач сільською бібліотекою с. Петрівка Радченко Т. М.

Про роль книги в музейних установах розповіли юні екскурсоводи Петрівського НВК та Шадура Ю. А.

На завершення учасники семінару-практикуму та учнівська молодь навчального закладу переглянули виховний захід «Добро є , браття, читання книжне».

Підбиваючи підсумки семінару-практикуму, усі присутні відзначили високий рівень його організації, насиченість, багатогранність та корисність отриманої інформації.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 39 гостей на сайті