ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Рій "Нащадки славної Козачки"Землянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - учасники I етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура)

Рій "Нащадки славної Козачки"Землянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - учасники I етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура)

e-mail Друк PDF

 

3-4 травня 2018 року на базі табору відпочинку "Чайка" у смт. Градижськ відбувся I етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура). На грі були представлені 14 роїв від 14 закладів освіти району.

Рій "Нащадки славної Козачки" із честю та гордістю представляли Землянківську школу та імя Раїси Кириченко. Усі виховники роїв із відповідальністю віднеслися до підготовки своїх команд до змагань, тому боротися було нелегко. Та все ж таки ми маємо свої результати:

 

I місце у конкурсі "Впоряд"

I місце у конкурсі "Пластун"

III місце у конкурсі "Рятівник"

Можливо, не все вдалося: десь зіграло хвилювання, десь не вистачило досвіду,сили духу, та це на завадило нашому рою завоювати загальнокомандне призове III місце. Трохи засмучує той факт, що до другого місця нам не вистачило всього 1 балу, та ми щасливі!

І, звичайно, без підтримки Михайла Миколайовича Лопушенка, наш рій можливо участі і не брав би у цих змаганнях. Михайло Миколайович забезпечив учасників військовою формою, українським національним одягом - вишиванками, під час підготовки до конкурсу "Стрільба" подарував у школу навчальну зброю. За сприянням Михайла Миколайовича після повернення зі змагань діти мали змогу поласувати смаколиками: смачнющим короваєм, печенням та різними солодощами.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 травня 2018, 09:15  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 32 гостей на сайті