ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл У Землянківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День пам'яті та примирення

У Землянківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День пам'яті та примирення

e-mail Друк PDF

Пам'ять. Це не просто частина історії. Пам'ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам'яті наших дідів, батьків і старших братів, пам'яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам'яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам'яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна присвячується.

Ми свято шануємо пам'ять усіх,
Хто власним життям нашу юність зберіг,
Хто впав за свободу у грізну годину,
За землю священну, за Україну!

Вони у бронзі й камені звелись,
Летять роки і хмари понад ними.
Все менше тих, хто бачив їх колись,
Все менше тих, хто бачив їх живими

Віршованими рядками розпочалася лінійка – реквієм «Ніколи знову» 8 травня для учнів Землянківської школи. На екрані відеофрагмент «Ми зараз тут, бо їх немає…», часи війни, розрухи. Минуле століття… А ніби то це і не так далеко від нас… І ось наші часи… І знову війна, розруха...

- «Скажіть, будь-ласка, діти, а чи потрібно вшановувати в ці травневі дні героїв, що своїми життями прокладати нам шлях у майбутнє? Історія змінюється, багато свят відміняється, і 9 травня – це свято нібито як відклик радянських часів» - запитує директор школи, Тетяна Олександрівна.

І чуємо відповідь:

- А як не вшановувати?! Це наша історія, це наше коріння, в ті часи воювали наші прапрадіди, і якщо ми хочемо з честю називатися українцями, повинні знати історію свого народу.

У такі моменти слухаєш дітей, і ніби то відкриваються якісь істини, які ти і знаєш, але можливо, в рутинному житті не помічаєш… або не хочеш цього робити.

А потім хвилина мовчання, за всіх полеглих в боях за Україну. І червона квіточка – як символ памяті жертв війни, замайорила на грудях у кожного.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 21 гостей на сайті