ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл У Великокринківській ЗОШ І-ІІ ступенів відзначили День пам’яті та примирення і 73 річницю з Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні

У Великокринківській ЗОШ І-ІІ ступенів відзначили День пам’яті та примирення і 73 річницю з Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні

e-mail Друк PDF

Сімдесят три роки пройшло від тих днів, коли закінчилася Друга світова війна. Та скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатись до тих історичних подій, що знаменують життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.

Лише за перші дні війни з нашого району пішли на фронт понад сім тисяч чоловік. З приходом фашистів у жовтні 1941 року для населення Глобинщини настали страшні дні і ночі окупації, коли за найменше порушення режиму загрожували розстріл, шибениця чи катування. За час свого перебування в Глобинському районі фашисти закатували 486 людей, а також 3356 чоловік, переважно юнаків і дівчат, вивезли до Німеччини.

Ми не були в бою, та бій той відчуваєм.

Чому і як живе у нас незнаний біль?

Чому до ворога ми, як вогонь, палаєм?

І день той в пам’яті тримаємо своїй.

Під таки девізом пройшла виховна година «Вклонімося, мій травню, високим могилам», яку було проведено у Великокринківській ЗОШ І-ІІ ступенів, присвячену Дню пам’яті та примирення, та 73-ій річниці з Дня Перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні. Цей захід проходив біля пам’ятника загиблим воїнам. Учні читали вірші, співали пісень. Хвилиною мовчання було вшановано всіх загиблих на війні. По закінченню виховної години учні школи поклали вінок та квіти до меморіальних плит.

Після лінійки учні школи та вчителі відвідали учасника бойових дій Кулішова Василя Лукича, привітали його зі святом теплими словами та подарували квіти. Його дружина Ольга Дмитрівна пригостила дітей солодощами.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 75 гостей на сайті