ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Дні пам’яті та примирення у Куп’єватівській ЗОШ I-II ступенів

Дні пам’яті та примирення у Куп’єватівській ЗОШ I-II ступенів

e-mail Друк PDF

 

Пам’яті мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людей усіх рас і націй, воїнів і мирного населення – усіх загиблих і усіх тих, хто вижив та пройшов через пекло Другої світової війни присвячені Дні пам’яті та примирення, які відзначаються в Україні 8 і 9 травня. Педагогічний та учнівський колективи Куп’єватівської ЗОШ I-II ступенів також долучилися до проведення заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

8 травня проведено акцію Запали вогонь миру. Літературно-музичну композицію “Ніхто не забутий, ніщо не забуте!” з учнями підготувала Л.В.Вітко.

Вчитель історії Станіславенко Н.Г. презентувала нові матеріали про події Другої світової війни в шкільному музеї. Учні та вчителі переглянули змістовний кліп та виставку літератури: “Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам'ять нетлінна про героїв війни.”

У цей день, 8 травня, ми були глядачами тематичного концерту в сільському Будинку культури, де мали змогу  оглянути цікаву експозицію, яку підготувала бібліотекар Козинко Н.Г.

Традиційно 9 травня  учнівський та трудовий колективи школи взяли участь в святковій ході до пам’ятника загиблим Скорботна Мати. У словах дітей під час проведення мітингу звучала повага, шана і вдячність загиблим і живим воїнам, захисникам України. Живі квіти, як символ пам’яті і вдячності, поклали школярі разом з односельцями до підніжжя пам’ятника.

Ми пам’ятаємо і завжди будемо пам’ятати наших героїв!


 

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 травня 2018, 10:20  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 34 гостей на сайті