ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл У Івановоселищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День пам’яті та примирення

У Івановоселищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День пам’яті та примирення

e-mail Друк PDF

Пам’ятаємо, перемагаємо

Під одним із таких гасел уже не перший рік Україна 8-9 травня вшановує День памяті та примирення. У ці дні згадують про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлюють повагу всім борцям проти нацизму, увічнюють пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

«Пам’ятаємо, перемагаємо. Ніколи знову», - це гасла величного свята - Дня памяті та примирення. В цей день у школі відбулося дійство «День пам`яті, день надії», яке було присвячене вшануванню пам’яті героїв Другої світової війни та учасникам бойових дій на Донбасі. На святі були присутні сільський голова М.В.Приходько, учасники АТО Єрмолов Є.Ф. та Ковнір Ю.В., які служили в АТО протягом 2014- 2015 рр. Учні співали пісні про мир, розповідали вірші, дарували воїнам квіти, розповідали про їхню героїчну службу.

Сьогодні на сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Весь народ нашої держави об’єднався нині проти російського агресора. Сили АТО намагаються протистояти терористам. На полі битви - захисники, мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, захищають неньку - Україну. Це лікарі, які повертають поранених в АТО до життя, це - волонтери, на плечах яких тримається наша армія. І серед них наші односельці Єрмолов Є.Ф. , Ковнір Ю.В., Огданський В.В., Ковнір Ю.В., Колесніченко В.В., Конда В.М. Ми пам’ятаємо про ваш героїзм і дякуємо за мир у нашому краї. . На протязі всієї служби наших односельців школярі постійно надавали їм посильну допомогу і підтримку.

Також до уваги присутніх на святі був продемонстрований відеоролик хроніки бойових дій під час Великої Вітчизняної війни та на Донбасі. Діти дуже щиро виступали, не залишивши байдужим жодного з присутніх. Вони – справжні патріоти своєї Батьківщини, вони хочуть бачити Україну мирною і квітучою.

Окрім того, в школі було проведено години спілкування «Пам`ятаємо минуле заради майбутнього», Конкурс малюнків «Квіти Перемоги», покладання квітів до могили Невідомого солдата, організовано перегляд відеоматеріалів про захисників Донецького аеропорту «Кіборги», бесіди «Внесок земляків у перемогу над нацизмом» ( про КоваленкаВ.Н. і Носенка Я.І.), організовано перегляд по телебаченню фільму реж. А. Саітаблаєва «Кіборги». 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 34 гостей на сайті