ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл У Великокринківській ЗОШ І – ІІ ступенів проведено Тиждень пожежної безпеки: «Легко вогонь запалити, та не просто загасити»

У Великокринківській ЗОШ І – ІІ ступенів проведено Тиждень пожежної безпеки: «Легко вогонь запалити, та не просто загасити»

e-mail Друк PDF

Виховна година у групі продовженого дня – це форма спілкування вихователя ГПД з учнями, це розмова по душам, це корисна інформація, необхідна вихованцям для майбутнього дорослого життя, це збір колективу для вироблення плану участі класу в загальношкільних заходах.

З метою виховання культури поводження з вогнем, навчання дітей правилам пожежної безпеки, дотримання цих правил у повсякденному житті, виховання у них розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки у Великокринківській ЗОШ І – ІІ ст. був проведений Тиждень пожежної безпеки на тему:«Легко вогонь запалити, та не просто загасити».

Відповідно до тематики були проведені заходи зокрема:

- обговорення, моделювання ситуації «Вогонь – наш друг, вогонь – наш ворог»,

- бесіда «Правила пожежної безпеки у вашому домі»,

- вікторини: «Вогонь – це небезпека»,

- конкурс та виставка малюнків на тему «Вогонь не іграшка»,

- конкурс знавців загадок, віршів: «Пожежі – ні!»,

- читання і обговорення казки «Одновухий зайчик».

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

 


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 55 гостей на сайті