ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл У Зубанівській ЗОШ І-ІІІ ст. відзначили День Пам’яті та Примирення, День Перемоги

У Зубанівській ЗОШ І-ІІІ ст. відзначили День Пам’яті та Примирення, День Перемоги

e-mail Друк PDF

 

Пам'ять. Це не просто частина історії. Пам'ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам'яті тих, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам'яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам'яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна учні нашої школи присвятили виховну годину «Пам'ять сивини».

 

Під час свята учні та педагоги розповідали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя в тилу. Прозвучали пісні воєнних років у виконанні учителя музики Масюри М. І.

Пам’ять загиблих героїв учні, педагоги, гості вшанували хвилиною мовчання. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна.

Символом цього дня вважається червоний мак. Це – пам’ятна квітка всім жертвам військових та громадянських конфліктів. Учні до свята власноруч виготовили ці символи.

Виставку малюнків «Війна очима дітей» всі бажаючі могли переглянути у коридорі школи.

9 травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутний

9 травня у селах Романівка та Зубані відбувся святковий мітинг до Дня Перемоги . Учні школи традиційно взяли активну участь у його проведенні.

Минають роки, відлітають у вічність… Більше півстоліття минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей.

Пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. Ми за мир! За мир на Україні ! За мир на планеті Земля!

 

Останнє оновлення на Понеділок, 14 травня 2018, 08:45  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 33 гостей на сайті