ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Тиждень математики у Бугаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тиждень математики у Бугаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

Серед усіх наук, які відкривають шлях до пізнання законів природи, найвеличнішою є саме математика. Вона вчить мислити й разом з тим вселяє віру в безмежні сили людського розуму.

 

З 16 по 19 жовтня у Бугаївській школі проходив тиждень математики. Завданням тижня було підвищення інтересу учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та самоорганізації.

Розпочався тиждень 16.10.2018 р. урочистим відкриттям на шкільній лінійці. Учні 5-6 класів оголосили про відкриття тижня у віршованій формі. Учитель математики Криштопа М.А. оголосила план проведення тижня, а також конкурс малюнків «Казкова країна Математика».

17.10.2018 р. учителем Криштопою М.А. було проведено навчально-пізнавальну гру «Цікава математика» для учнів 5 та 6 класів, де учні змогли показати свої знання з математики, кмітливість, артистичність. У грі змагалися команди «Дванадцять з плюсом» (5 клас) та «Піфагори» (6 клас).  Переможцями   стали учні команди «Піфагори», які набрали більшу кількість балів.

18.10.2018 р. учителем Ротко Т.І. був проведений урок-семінар з учнями 10-11 класів «Для чого потрібна математика?» Учні з цікавістю переглянули документальний фільм, а потім перейшли до обговорення теми. У результаті зробили висновок, що варто лише математиці вступити в область будь-якої науки про світ, вона відразу втілюється в опис, моделювання та передбачення цілком конкретних і реальних природних процесів.

19.10.2018 р. учителем Кісліченко В.М. було проведено математичну гру «О, щасливчик!» для учнів 7 – 10 класів. Учасниками гри були Литвиненко Леся, Михайлик Олександр, Смійчик Олександр і Таран Олег. Всі учасники продемонстрували свою ерудицію, показали свої знання з математики і вміння виходити з нестандартної ситуації. Переможцем гри став Таран Олег.

Протягом тижня учні змагалися у розгадуванні кросвордів та ребусів, розв’язуванні цікавих задач, юні художники представити свої творчі роботи на конкурс малюнків «Казкова країна Математика».

Завершено тиждень урочистою лінійкою, на якій підведено підсумки тижня та нагороджено грамотами та подяками активних учасників.

Проведення таких заходів під час предметних тижнів розвиває інтерес учнів до вивчення предмету, творчу уяву, художній смак, навички змагання, логічне та просторове мислення, посилює пізнавальну мотивацію, підвищує інтерес до активної творчої та самостійної діяльності, формує навички самостійності.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 30 жовтня 2018, 11:25  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 23 гостей на сайті