ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл У Веселодолинській ЗОШ І-ІІ ступенів для хлопців 3-6 класів проведено спортивно-розважальну гру «Нащадки козацької слави»

У Веселодолинській ЗОШ І-ІІ ступенів для хлопців 3-6 класів проведено спортивно-розважальну гру «Нащадки козацької слави»

e-mail Друк PDF

 

9 жовтня 2018 року вчителем Бородиною М.І. для хлопців 3-6 класів проведено спортивно - розважальну гру «Нащадки козацької слави».

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

Хлопці із таким захопленням, гордістю відчували себе українськими козаками, коли приймали участь у таких конкурсах: «Приготування кулешу», «Скоромовочки», «Вершники», «Влучники», «Чи вміють козаки їсти-пити?», «На винахідливість», «Чи вміють козаки кричати?», «Чи вміють козаки співати?», «Чи вміють козаки мовчати?», «Чарівні слова», «Національний».

Учасники продемонстрували надшвидке перевтілення з школярів у козаків, зуміли показати свою силу, витривалість, спритність. Розкрили свої таланти, виконуючи українські народні пісні «Несе Галя воду», «Їхав козак…», розказуючи скоромовки. Переконалися в тому, що їхній словниковий запас досить багатий, коли називали чарівні слова. Перевірили навики попадання в ціль та свій апетит, з’їдаючи бутерброд з салом, квашеним огірком та зеленою цибулею.

Завершальний конкурс «Танцювальний» згуртував всіх учасників спортивно-розважальної гри.

Команди, що здобули перемогу, нагороджені грамотами.

Наприкінці гри за давньою українською традицією учнів пригощали українським борщем та варениками, а також смачними солодкими пончиками та вергунами.

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 04 листопада 2018, 10:42  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 34 гостей на сайті