ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Учні Зубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрілися з ветеранами АТО організації «Щит і меч»

Учні Зубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрілися з ветеранами АТО організації «Щит і меч»

e-mail Друк PDF

 

Неповторна зустріч

Нещодавно відбулася зустріч учнів Зубанівської ЗОШ І-ІІІст. з ветеранами АТО організації «Щит і меч».

Розпочалася година спілкування з розповіді вчителя історії Мазур В.Б. про події визволення рідного краю в період Великої Вітчизняної війни та війни сьогодення. Шановні гості, а саме, голова громадської організації ветеранів АТО Олійник В.В. та його побратими Левченко А.С., Шевдрін В.С. розповіли дітям про свої бойові будні, які почалися в кожного з них з перших днів війни 2014 року. Учні дізналися про важкі умови життя на бойових позиціях, про існування без світла й тепла в холодних бліндажах та ще без найнеобхідніших засобів гігієни, а що вже там говорити за харчування? А коли брали до рук дитячі малюнки, листи, то відчували від них тепло й доброту. Воїни дякували учням за підтримку.

Ветерани привезли чимало воєнної амуніції. Усі охочі могли розгледіти бронежилети, каски, патрони, гранати, наколінники, сухі пайки, осколки снарядів та інше.

Школярам сподобалось спілкування з воїнами. Вони подякували їм, вручили квіти та сувеніри, побажали здоров'я, благополуччя, миру нашим захисникам.

Ця зустріч закінчилася спільною фотографією на згадку.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 05 листопада 2018, 15:28  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 25 гостей на сайті