ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл У Веселодолинській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено спортивно- розважальну квест-гру «Козацькому роду нема переводу» , присвячену Дню захисника України та Дню українського козацтва

У Веселодолинській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено спортивно- розважальну квест-гру «Козацькому роду нема переводу» , присвячену Дню захисника України та Дню українського козацтва

e-mail Друк PDF

 

12 жовтня 2018 року у Веселодолинській  ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася спортивно- розважальна квест-гра  «Козацькому роду нема переводу» , присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва.

 

Організаторами  козацького  свята були вчителі початкових класів- Коваленко Т.В, Павленко Л. В. Дурнєва О. С., Коваленко Л. П.

Усіх учнів початкових класів було поділено на три команди ,  у складі яких були не тільки хлопці, а й дівчата, кожна команда обрала свого капітана. Усі учасники  зазделегідь готувалися до цього заходу- вигадували назву, вивчали рухи гопака та готували прислів’я та приказки про козаків.

Кожна команда отримала маршрутний лист,  за яким треба було пройти 8 станцій  та виконати  поставлене завдання координаторами  станцій , які і оцінювали всі виконані завдання 10 балами.

Долаючи всі естафети на станціях «Козаки мудролюби » ,  «Козацький костюм», «У здоровому тілі здоровий дух», «Козацька кухня», «Козаки природолюби» , «Спортивна» «Музична» та останній фінальній «Танцювальний флешмоб»,  учасники не тільки демонстрували свою кмітливість, спритність, але й дізнавались щось нове про козацьке життя.

Після виконання всіх завдань команди приєднались до танцювального флешмобу. Прості, енергійні , ритмічні рухи діти виконували із задоволенням.

Яскрава , захоплива , непередбачувана гра- квест підійшла до свого логічного завершення. А це значить , що є кращі з кращих, тобто наші переможці. За результатами гри перемогу отримала команда «Козацька слава».

Усі учасники проявили силу, свої знання , витривалість і шалене бажання до перемоги, і за свої старання нагороджені грамотами, солодощами та смачною козацькою кашею.

Цим  квестом діти показали найзаповітніше їх  бажання – мир в рідній Україні. Не  забувати історію рідного краю та  бути гідними нащадками козаків.

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 05 листопада 2018, 19:50  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 55 гостей на сайті