ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Соціальне партнерство для сільської школи

Соціальне партнерство для сільської школи

e-mail Друк PDF

Сільська школа стикається з комплексом проблем, зумовлених регіональними особливостями кожного населеного пункту, недостатньою соціально-культурною інфраструктурою, малокомплектністю, віддаленістю від культурних, методичних та наукових центрів, територіальною роздрібненістю населених пунктів, малою кількістю людей, які могли б надати спонсорську допомогу.

Що потрібно робити на сучасному етапі сільській школі ? Як забезпечити рівний доступ до якісної освіти усім учням? Які умови потрібно створити в школі, яка стала  майже в кожному селі соціально-культурним центром для розвитку здібностей, обдарувань, талантів дітей? Адже цитуючи слова невідомого автора, можна з впевненістю сказати, що світ у якому житимуть наші діти змінюється у чотири рази швидше, ніж наші школи.

Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів дуже пощастило на людей, не байдужих до потреб навчального закладу. З їхньою допомогою змінився зовнішній вигляд школи, в класних кімнатах зроблено якісний сучасний ремонт, і кожного ранку майже всі учні сідають за новенькі парти.

Соціальне партнерство – це європейська практика державно-приватної взаємодії. Одним з основних векторів такої роботи є забезпечення участі бізнесу в реалізації соціально значущих проектів, зокрема, у сільських районах.  Це ремонти у школах, матеріальна допомога дошкільним закладам, оздоровлення дітей, благоустрій дитячих майданчиків і т.д.

Саме завдяки співпраці Кринківської сільської ради з ВП АФ «Степове» ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт», у рамках угоди соціального партнерства для Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в листопаді було закуплено шкільні парти, стільці та дві класні дошки.

Прийшовши у перший день після канікул, учні 8, 10, 11 класів були приємно здивовані таким змінам у класних кімнатах. Не забарились і ті, хто посприяв цій події: сільський голова А.С.Ніколенко та головний фахівець із корпоративного партнерства ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» О.О.Карпук.

В особі Оксани Олексіївни учні, батьки, весь педагогічний колектив школи щиро дякували за придбані меблі генеральному директору агропромислового холдингу «Астарта-Київ» В.П.Іванчику, генеральному директору ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» О.М.Бикову, директору ВП АФ «Степове» ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» С.Б.Комару.

Отже, тільки завдяки динамічності системи соціального партнерства можливий постійний позитивний розвиток освітнього середовища, розв'язання важливих проблем школи, підвищення ефективності навчально-виховного процесу в цілому та існування закладу в непростих економічних і соціальних умовах сучасного суспільства взагалі.

Сільська школа сьогодні переходить на якісно новий рівень функціонування – як відкрита освітня система, що орієнтується на життєві пріоритети дітей та перспективні потреби українського суспільства, вона є важливим фактором закріплення молоді на селі, продовженням життя села, без якого у держави не буде майбутнього.

Останнє оновлення на Четвер, 08 листопада 2018, 14:31  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 25 гостей на сайті