ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Тиждень інформатики в Бугаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тиждень інформатики в Бугаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

З 28 січня по 1 лютого у Бугаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень інформатики.

 

Учні 5 – 11 класів взяли активну участь у всіх заходах у межах проведення тижня.

З понеділка по п’ятницю був оголошений квест «У світі QR-кодів». Діти із задоволенням шукали заховані по всій школі запитання до кросворду, а результати розгадування приносили вчителю. Перемогу здобули команди 5 та 6 класів.

У вівторок, протягом дня, проводився конкурс «Друкарські перегони». Учні мали змогу показати свою вправність у швидкому та правильному наборі тексту – на перервах чи після уроків можна було прийти у комп’ютерний кабінет та продемонструвати свої вміння.

У середу та четвер проходили змагання для учнів 5 – 7 класів та 8 – 11 класів. Середні класи змагалися в інтелектуальній грі «Еврика». Діти відповідали на питання вікторини, розгадували загадки, виконували завдання на комп’ютерах, складали алгоритми, грали в інформатичне доміно. Перемогла команда 6 класу «Смартфони».

Хлопці з 8 – 11 класів змагалися у конкурсі «Містер Інформатик – 2019». Учасникам потрібно було показати не тільки знання з інформатики, але і проявити артистичні та акторські здібності, логічне мислення, кмітливість. Містером Інформатиком – 2019 став учень 10 класу Таран Олег.

У п’ятницю учні та вчителі ознайомилися з інформаційною виставкою «Безпека в Інтернеті», присвяченою Дню безпечного Інтернету, який проводиться щорічно 5 лютого у понад 140 країнах світу.

Усі учасники та переможці конкурсів тижня інформатики були урочисто нагороджені грамотами та подяками на шкільній лінійці.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 лютого 2019, 00:23  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 30 гостей на сайті