ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл День безпечного Інтернету у Веселодолинській ЗОШ І-ІІ ступенів

День безпечного Інтернету у Веселодолинській ЗОШ І-ІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом за найкращий Інтернет”.

 

Він має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

У Веселодолинській ЗОШ І-ІІ ступенів в цей день було проведено цілий ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.

Молодші школярі, учні 1 та 2 класів, подивилися мультфільм «Фіксики. Інтернет». Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету.

Для старших учнів молодшої школи проводився відео-урок на тему: "Інтернет - користь чи прихована небезпека" з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті. Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті.

Учні 69 класів приймали участь у виховному заході «Разом за найкращий Інтернет!». Після закінчення учасники визначили негативний вплив мережі на підростаюче покоління, але порівняно з цим наголосили і на позитивному та корисному використанні Інтернету.

Вчителі також не залишились осторонь і взяли участь у вебінарі «#STOP_SEXтинг. Сексуальні ризики Інтернету: як провести урок в 7-11 класах», де отримали корисну та цікаву інформацію про злочини сексуального характеру щодо дітей в онлайн-просторі.

З метою захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації через мережу Інтернет для учнів 7 – 9 класів був проведений урок «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». В результаті школярі зрозуміли наслідки секстину та онлайн-грумінгу, а також дізналися як слід діяти та де можна отримати допомогу у разі потрапляння в ситуації секстингу чи онлайн-грумінгу.

Сподіваємося, що отримані знання стануть у пригоді, а подорожі web-країною будуть приносити лише позитивні емоції!

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 лютого 2019, 00:55  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 13 гостей на сайті