ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл День безпечного Інтернету в Івановоселищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів

День безпечного Інтернету в Івановоселищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

У всьому світі 5 лютого 2019 року відзначається День безпечного Інтернету. Його метою є привернення уваги до важливості створення безпечного Інтернет-простору для наймолодших користувачів, тобто школярів.

 

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет, та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Найбільшого занепокоєння викликають злочини сексуального характеру щодо дітей в онлайн-просторі, так як вони є найбільш латентною категорією злочинів.

З метою захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації через мережу Інтернет у нашій школі було проведено виховний захід на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

Також учні разом з учителями активно приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти академій Cisco України, в програмі якого були лекції «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство» та «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей». Учасники отримають доступ до курсу Мережної академії Сisco "Вступ до Кібербезпеки"  українською мовою. Кожен учасник отримає сертифікат за умови проходження онлайн-тестування та заповнення анкети зворотнього зв'язку.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 лютого 2019, 01:06  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 37 гостей на сайті