ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Кринківська сільська бібліотека-філія організувала екскурсію для учнів Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з нагоди відзначення Дня Соборності України

Кринківська сільська бібліотека-філія організувала екскурсію для учнів Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з нагоди відзначення Дня Соборності України

e-mail Друк PDF

 

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го. У цей січневий місяць у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. Скільки часу й зусиль потрібно було Україні, аби стати незалежною і єдиною! Ця подія засвідчила: українці — окремий народ, який, хоч і був довгі роки розділеним, не змішався з іншими, не втратив свого самоусвідомлення. І ось — має нарешті свою державу!

 

22-го січня 1990-го року мільйони українців вишикувалися в справжню живий ланцюг, що розтягся від Києва до Львова. Вони відзначали День Соборності, День своєї української єдності та свободи.

Проте день соборності не був аж такою щасливою датою — після нього сталося ще багато трагічних для українців подій. Наш народ знову був розірваний між різними державами і владами. Та все ж той день, коли був підписаний Акт Злуки українських земель, довів, що возз'єднання таки можливе — якщо вірити в нього і робити все, аби воно відбулося.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України була організована екскурсія до сільської бібліотеки-філії, в якій взяли участь учні, члени гуртка «Дзвони пам’яті» (керівник Москаленко Людмила Дмитрівна)

Школярі з великим інтересом і захопленими поглядами слухали розповідь завідуючої філією Людмили Миколаївни Конотоп. Вона розповіла історичні факти, що передували Дню Соборності,

Діти з цікавістю переглядали виставку тематичної літератури «Україна – єдина держава» та читали  дописи у засобах масової інформації. Наприкінці зустрічі усі разом обєдналися у флешмобі «Україна: вільна, незалежна, єдина!».

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 лютого 2019, 01:19  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 22 гостей на сайті