ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл У Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів вшанували День пам'яті Героїв Крут

У Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів вшанували День пам'яті Героїв Крут

e-mail Друк PDF

 

Памятай про Крути…

29 січня 2019 року з нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Крут у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів учнями 9 класу разом з класним керівником Спорник С.Б. був підготовлений та проведений виховний захід «Віддали життя герої за нашу свободу» для учнів 8-11 класів.

 

Дев’ятикласники пройшлися сторінками історичних подій, розповіли про значення битви під Крутами в історії України, про молодих захисників Української Народної Республіки, які  власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Глядачам було запропоновано переглянути відео та презентацію про криваві події, прослухати пісні «Кленова балада», «Балада про Крути», «Лицарям війська УНР присвячується».  Дуже пронизливо та емоційно продекламувала вірш Є.Маланюк  «Молитва» дев’ятикласниця Левкова Ірина.

Проведений виховний захід покликаний зміцнювати патріотичні почуття учнів, формувати їхню історичну пам'ять, вселяти дух лицарства, гідності та самоповаги. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих гімназистів.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 лютого 2019, 01:28  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 28 гостей на сайті