ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл День безпечного Інтернету у Великокринківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

День безпечного Інтернету у Великокринківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом сучас ної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього.

 

5 лютого за ініціативи Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби відбулася Всеукраїнська акція #STOP_SEXтинг до Дня безпечного Інтернету, який відзначається в 140 країнах світу, зокрема в Україні. Для захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті учні 7-11 класів Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів приєдналися цієї акції. Саме цього дня в актовій залі школи був проведений урок із теми «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?», після якого класними керівниками були проведені тематичні тренінги по класах. План уроку та матеріали були розроблені Анастасією Дьяковою, експерткою Уповноваженого Президента України з прав дитини, спільно з фахівцями видавничої справи, кіберполіцією Києва та ювенальною превенцією Національної поліції України. Напередодні, а саме 1 лютого, класні керівники 7-11 класів та учителі школи долучилися до вебінару Анастасії Дьякової щодо проведення уроку.

Цього ж дня з нагоди Дня Безпечного Інтернету 2019 під гаслом «Разом за найкращий Інтернет!» Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC за підтримки Інституту модернізації змісту освіти старшокласники приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні з наступною програмою:

 

12:30 – 12:45

Тема: Кібер-атаки та інтернет-шахрайство

Спікер: Самойлов Станіслав, т. в. о. заступника Начальника управління – начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції

12:45 – 13:00

Тема: Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей»

Спікер: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки.

13:00 – 13:15

Тестування з метою перевірки здібностей до кар'єри аналітика з кібербезпеки

 

З кожним роком цей день в Україні, як і у всьому світі, відзначають все більше людей та організацій. День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 лютого 2019, 21:51  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 10 гостей на сайті