ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл День безпечного Інтернету у Великокринківській ЗОШ І -ІІ ступенів

День безпечного Інтернету у Великокринківській ЗОШ І -ІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

 

Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету. Мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах.

Інтернет змінив світ навчання, бізнесу, стосунків та навіть дитинство стало іншим. Із наймолодшого віку діти отримують у подарунок смартфон, та чи знають батьки, вчителі та діти, які існують ризики в інтернеті та як не стати їх жертвою?

Згідно британських досліджень від NSPCC/ChildLine 6 із 10 підлітків повідомляють про те, що їх просили надіслати свої інтимні фото чи відео. 16% дітей самі надсилають свої оголені фото. Це призводить до булінгу в онлайн та школі, шантажування дітей, а інколи може коштувати і життя дитини.

1 лютого, з метою захисту підлітків 7- 11 класу від сексуальних ризиків в Інтернеті Дьяковою Анастасією, національним експертом із захисту дітей від насильства в офісі Уповноваженого Президента з прав дитини, був проведений вебінар для вчителя, який з задоволенням переглянули класні керівники школи.

5 лютого 2019 року наша школа приєдналася до проведення уроку в 7-9 класах з теми «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

Учні отримали інформацію про ризики надсилання своїх інтимних фото, а також про злочини, які з цим пов’язані. Під час уроку присутні переглянули відеоматеріали інформаційної кампанії Європолу та давали відповіді на завдання в форматі діалогу.

З учнями 4-5 класів проведено бесіду «Чи знаєш ти про пастки в Інтернеті?», а учні початкових класів переглянули мультфільми про безпечний Інтернет.

Тема Дня безпечного Інтернету „Разом для найкращого Інтернету” надихає всіх приєднуватися до руху та використовувати найкращий потенціал Інтернету для об’єднання людей.

Ми закликаємо всіх об’єднатися разом для покращення Інтернету.

 

Останнє оновлення на Неділя, 10 лютого 2019, 23:09  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 24 гостей на сайті