ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Учні Градизької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 взяли участь у селищній акції «Відмовся від поліетиленового пакету»

Учні Градизької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 взяли участь у селищній акції «Відмовся від поліетиленового пакету»

e-mail Друк PDF

 

Весна – це пора року, що асоціюється із добром, радістю, теплом та мріями. Учні Градизької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 мріють жити в безпечному та чистому довкіллі, в завжди красивому і найкращому селищі. Саме тому 2 березня 2019 року екологічною агітбригадою «Бережани» за підтримки селищного голови Носи М.Ю проведено селищну акцію «Відмовся від поліетиленового пакету».

Протягом двох попередніх тижнів учні, батьки, бабусі, учителі та працівники школи виготовляли паперові пакети, в’язали креативні авоськи та шили міцні екоторбинки. Суботнього ранку біля селищної ради розповідали односельцям про негативний вплив на навколишнє середовище використаних поліетиленових пакетів, закликали жителів відмовитися від одноразового пакування та рекламували багаторазові сумки, авоськи, пакети, виготовлені власноруч.

Наприкінці акції роздали населенню Градизька 51 креативну сумку, що пошиті із речей, які вийшли із вжитку, 4 зв’язані авоськи та 12 паперових пакетів.

Величезна подяка учням, батькам і всім, хто долучився до такої необхідної екологічної справи!

Приєднуйтесь до нас! Відмовтесь від використання поліетиленових пакетів.

Заступник директора з НВР Ніценко М.С.

Останнє оновлення на Середа, 06 березня 2019, 23:13  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 19 гостей на сайті