ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Шевченківські дні у Радалівському НВК

Шевченківські дні у Радалівському НВК

e-mail Друк PDF

 

В Україні 9 березня відзначали 205-річчя з дня народження видатного українського поета, письменника та художника Тараса Шевченка.

 

У рамках Шевченківських днів – 9-10 березня – дня народження та дня смерті Кобзаря, в Україні та світі тривають урочисті заходи. Зокрема, тематичні концерти, виставки, вистави, флешмоби з читання поезій.
У Радалівському НВК відбувся ряд заходів, присвячених цій знаменній даті. У 1 класі була проведена бесіда «Великий Кобзар», а також діти переглянули фільм «Дитинство Шевченка» (уч. Миколенко Н.О.).

У 2 класі учитель Гмиря Л.Є. провела бесіди «Дитячі роки Т. Г. Шевченка», «Діти в сімї Шевченків», а також прочитали окремі вірші із збірки «Кобзар». У 4 класі учителем Гребінник Н.І. відбулася година спілкування «Тарас Григорович Шевченко – великий син України», у ході якої проведені різні види робіт: «Хвилини поезії» (конкурс на краще читання творів Великого Кобзаря), розгадування кросвордів «Чи знаєте ви твори Т. Г. Шевченка?», літературна гра «З якого твору?», гра «Склади картинку» ( репродукції Шевченкових творів ), «Павутинка» із поезій Т. Г. Шевченка та «Вінок пам’яті».

Учні 7 та 9 класів переглянули презентацію про великого Кобзаря «Думи мої, думи мої...» та прослухали чудове декламування уривків із творів Т. Г. Шевченка у виконанні Вишкварок Анастасії.

У 6 класі відбулася година спілкування « Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, Бо ти для мене совість і закон»», а також шестикласники передали у малюнках основні життєві віхи Кобзаря (учитель Л. І. Авраменко ).

Восьмикласники та учні 10 класу переглянули презентацію «Т. Г. Шевченко – художник» (учитель Давидюк В. І. ). Усі учні та вчителі школи переглянули виставку книг, присвячену Великому Кобзареві «Шляхами великої долі».
Батьки наших учнів також не залишаються осторонь від шкільних справ. Саме ними подаровано чудові вишиті портрети Великого Кобзаря, а в «Ганниній світлиці» зберігається портрет Т. Г. Шевченка, якому кілька десятиліть.

 

 

Останнє оновлення на Середа, 13 березня 2019, 15:47  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 27 гостей на сайті