ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл У Землянківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено інтелектуально-розважальну гру «Словограй» до Міжнародного дня рідної мови

У Землянківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено інтелектуально-розважальну гру «Словограй» до Міжнародного дня рідної мови

e-mail Друк PDF

 

Мова – найбільше багатство

До Міжнародного дня рідної мови вчитель української мови та літератури Ганна Іванівна Потабрик разом зі своїм класом підготували інтелектуально-розважальну гру «Словограй», яка пройшла у вигляді подорожі.

 

Гравці мандрували від зупинки до зупинки по чудесній країні Мовознавії.

Для малечі дібрали веселі загадки, скоромовки, асоціативну вправу. Старшокласники розважили на зупинці «Вгадайко». У мовних уміннях позмагалися школярі у конкурсах «Мовне асорті», «Скажи без затримки», «Словесна».

Артистичні здібності учні показали на зупинці «Усний малюнок». Знання українських народних прислів’їв та приказок діти продемонстрували у вікторині «У світі фауни». Весела і дотепна виявилася зупинка «Пісенна», де треба було перефразувати відому пісню так, щоб у їй розповісти про одну з частин мови .

З’ясувати інтелект, кмітливість допоміг конкурс «Загадкова скринька». Впродовж гри працювали двоє ведучих: Артем Дзюба, Ельвіра Ужищенко. Вони не тільки добре справилися зі своїми обов’язками, а й підготували мовні цікавинки, декламували поезії про мову.

Як підсумок гри школярі створили «Квітку Мови».

Потабрик Г.І., вчитель української мови та літератури

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 березня 2019, 09:54  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 26 гостей на сайті